Styl ŻyciaSpołeczeństwoTechnologie

Nowy „zagadkowy” park rozrywki Hello Kitty zostanie otwarty w Chinach w 2025 r.

Mania Hello Kitty nadal trzyma Chiny w niewoli! W całym kraju powstanie drugi park rozrywki Hello Kitty, który zostanie otwarty w 2025 roku. Ten 52-akrowy park rozrywki, położony w Haitang Bay Area w prowincji Hainan, będzie mieścił pierwszy w historii hotel Hello Kitty w Chinach, prowadzony przez hotelowy gigant Hyatt. Wiadomość pojawiła się po raz pierwszy w 2018 roku, ale dopiero niedawno poznaliśmy szczegóły tego niesamowitego przedsięwzięcia, ujawnione przez kilka oficjalnych renderingów projektu. Wybierzmy się na wycieczkę!

Park rozrywki

Park rozrywki o wartości 620 milionów dolarów w Chinach, nazwany Sanya Hello Kitty Resort, ma być tętniącym życiem i bogatym parkiem. Ostatnie wrażenia artystyczne ujawniają szczegóły rozległego miejsca. Z lotu ptaka w parku można znaleźć gigantyczny fioletowy zamek, sfinksa Hello Kitty i wulkan. W innym ujęciu różowa kolejka górska Hello Kitty wije się po parku, podczas gdy pastelowe sklepy są wyłożone wewnątrz. Ozdoby florystyczne w sklepach poświęcone są Sweetcorn, popularnej postaci trzmiela Sanrio, firmy, która stworzyła ukochaną Kitty i jej siostrę bliźniaczkę Mimmy. Renderingi publikuje Keystone Group, ceniona firma hotelarska rozwijająca park rozrywki.

Hotel

Park tematyczny będzie miał wyjątkową współpracę z innym globalnym gigantem hotelarskim, Hyatt Hotels & Resorts, obejmując Sanya Hello Kitty Hotel, pierwszy luksusowy hotel w Chinach o tematyce związanej z Hello Kitty. Według oficjalnych źródeł w hotelu znajdą się wille i 221 pokoi, ozdobionych projektami Hello Kitty i atrakcyjnymi dekoracjami inspirowanymi postaciami z Sanrio. Na terenie hotelu powstaną trzy „popisowe” restauracje, w których przez cały rok będą obchodzone specjalne święta kraju ze specjalnie przygotowanym menu. Inne udogodnienia obejmują tematyczną salę balową, bar, basen oraz najnowocześniejsze spa i centrum fitness. Oferując gościom „naprawdę wyjątkowy i kapryśny pobyt”, hotel będzie zawierał kilka programów, takich jak imprezy z opowiadaniem historii, innowacyjne interaktywne pokazy itp.

Dodaj komentarz